שירותי הנדימן - תיקון ארונות מטבח לא רק לפסח

 האם כדאי לחכות לפסח לתיקון ארונות מטבח על ידי שירותי הנדימן?

תיקון ארונות מטבח

על אף שבארצנו מקובל מאוד להתכונן לפסח בניקיונות יסודיים והתחדשויות בכלי אוכל, ולעתים כלי מיטה צביעת קירות ועוד.

הפעם אנו נאלצים להתחיל את תשובתנו עם המילה לא! אל תמתינו עם תיקון ארונות מטבח לפסח, ראש השנה או שבועות...
אל תחכו עד בוא החג ובכל מקרה של תקלה גם אם מדובר רק בדלת ארון לא נסגרת היטב או שהצירים רק קצת מתנדנדים צרו עמנו בעצ-בעות שירותי הנדימן קשר ונשמח לבצע עבורכם תיקון ארונות מטבח הכולל גם כיוון דלתות וטיפול במסילות תקולות של מגירות.
עצ-בעות- שירותי הנדימן מאפשרים לכם לקבל סל שירותים לתיקון ארונות מטבח הכולל חיזוק צירים והחלפתם במידת הצורך, חיזוק מסילות של מגירות, כיוון דלתות בנוסף ניתן להזמין גם החלפה של קרוסלה ביחידה הפינתית במג'יק קורנר אך שדרוג זה כלול בהיערכות וזמן ביצוע ארוכים קצת יותר.

תיקון ארונות מטבח כחלק מההכנות לחג

לאחר שהבהרנו שהמלצתנו החד משמעית הנה להזמין מידית, שירותי הנדימן לתיקון ארונות מטבח גם כאשר לכאורה מדובר בתקלה קטנה, שכמעט לא מפריעה להתנהלות היומיומית. על מנת למנוע הידרדרות והעמקת התקלה כך שהתיקון יהיה מורכב יותר ויקר יותר בהתאמה.
ניתן להזמין את עצ-בעות שירותי הנדימן, על מנת לקבל הצעת מחיר לביצוע התקנות, לצד טיפול מונע וכיוון דלתות גם שדרוגים במטבח וזאת כחלק מההכנות לחג. לפני שנפרט נדגיש כי תיקון ארונות מטבח זה אינו נובע מקיומו של חג זה או אחר אלה מהחלטתכם להעניק לעצמכם שדרוגים ושיפורים במטבח.
כאמור תיקון ארונות מטבח סטנדרטי כולל איפוס וכיוון דלתות, חיזוק צירים ומסילות של מגירות אך לעתים יש צורך בהחלפת צירים אם בשל יציאתם ממקומם או בשל כך שהצירים עצמם תקולים. גם מסילות המגירות ברבים מן המקרים מתחילות לאחר זמן להיתקע וניתן להחליפן במסילות חדשות.

שירותי הנדימן להיערכות לקראת החג

ההכנות לחג וההיערכות  לקראתו מאפשרות לנו לקבל החלטות על שדרוגים במטבח כגון החלפת יחידת קרוסלה פינתית במג'יק קורנר או התקנת מתקן פח פסולת ייעודי ביחידה שמתחת לכיור. שדרוגים ותוספות אלה דורשים עבודות התאמה על מנת ששילובן של התוספות במטבח הקיים יהיה מושלם.
פנו אלינו בשירותי הנדימן עצ-בעות לקבלת הצעת מחיר הכוללת את כל השדרוגים למטבח  והתיקונים שברצונכם לבצע ואנו נשמח להעמיד לרשותכם את הידע והניסיון הרב שצברנו במהלך ביצוע תיקון ארונות מטבח רבים ובמקומות מגוונים. נשמח לעמוד לשירותכם.
שירותי הנדימן - מדפים

פתרונות אפשריים של שירותי הנדימן

במידת הצורך לשדרוג המטבח ניתן להתקין מדפים בגדלים ובפריסה מותאמת למטבח שלכם. נשמח להכין לכם מדפים מותאמים לשדרוג וייעול השימוש בשטח המטבח העומד לרשותכם. פנו לקבלת הצעת מחיר.
אנו מתמחים בתכנון וייצור מדפים למטבח בהתאמה אישית

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

תיקון תריסים חשמליים - לצאת מחושך לאור